Kontakt z nami

Zapytaj o wycieczkę

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. W sprawach wycieczek prosimy o kontakt telefoniczny, mejlowy lub przez formularz widoczny obok.

+48 606 444 213
ul. Floriańska 29, 31-019 Kraków
biuro@wycieczkidokrakowa.pl
noc widok kraków wawel

Wycieczki szkolne trzydniowe do Krakowa

Wycieczki szkolne trzydniowe do Krakowa

3 dni w Krakowie? Każda wycieczka szkolna  w takim czasie może liczyć na atrakcyjny plan zwiedzania z przewodnikiem, kumulację atrakcji i naprawdę znaczące sięgnięcie ku przeszłości miasta.

Kraków ceni sobie brak pośpiechu. Dobrze jest w wiosenny czy letni wieczór dość leniwie pospacerować zaułkami Starówki czy też, bez spoglądania na zegarek, poczuć powiew wiatru w trakcie spaceru nad Wisłą. Trzydniowa wycieczka do Krakowa pozwoli na osiągnięcie stanu, w którym poczujecie to miasto dogłębnie. Nie zza szyby, nie w pośpiechu, a dosłownie – tu i teraz. Oto właśnie Kraków na codzień: wolny, chętnie sięgający do przeszłości. 3 dni wystarczą, by rzeczywiście zrozumieć, co o tym mieście śpiewał m.in. zespół Myslovitz. “Kraków hejnał gra, tak wita mnie, patrzy na mnie jakby wiedział, że wracam po to, by choć na kilka chwil zamknąć oczy…” – te słowa jakże dokładnie oddają charakter miasta, o ile spędzi się w nim przynajmniej kilka dni.

Oferta wycieczek szkolnych do Krakowa na 3 dni

3 dni w Krakowie — co czeka wycieczki?

Standardowa 3-dniowa wycieczka do Krakowa zawiera w programie każde wręcz charakterystyczne czy historyczne jego miejsce.

W przeciwieństwie do krótszych wyjazdów, wycieczki trzydniowe toczą się w znacznie wolniejszym tempie – dają po prostu większe możliwości rozkoszowania się spacerem ulicami Grodzką czy Kanoniczną, klimatem katedry na Wawelu czy wyprawą pod słynne okno papieskie w Pałacu Biskupim.

A to wszystko jest jedynie skromnym fragmentem pierwszego dnia! Drugi poświęcony jest przede wszystkim temu, co zapewnia Kazimierz – dzielnica, która dosłownie, niczym kapsuła z filmów, przenosi w czasy dawnego Krakowa. To, wraz z wizytą w fabryce Oskara Schindlera sprawia, że 3-dniowa wycieczka do Krakowa nabiera szczególnego, historycznego charakteru. A w zanadrzu jest jeszcze właśnie ów trzeci, ostatni dzień, którego atrakcje dostosowane są do konkretnych oczekiwań wycieczki po Krakowie. Możemy poświęcić go zarówno historycznej nostalgii jak i ekspresyjnej zabawie.

Odrębną propozycją w ofercie naszego biura jest wycieczka “Kraków dla najmłodszych”. To zestawienie atrakcji opracowanych pod kątem szkolnych wyjazdów dla uczniów. Mniej w programie historii; więcej zaś atrakcji ulubionych przez szkoły – od KlockoLandu przez Ogród Doświadczeń, Park Edukacyjny Wioski Świata czy DinozatorLand.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

  • Wyjątkowa kumulacja atrakcji podczas wycieczki do Krakowa
  • niskie ceny, opłaty bez ukrytych kosztów i bez pośredników
  • kompleksowa organizacja od transportu po nocleg i wyżywienie
  • różnorodność ofertowa dla każdej grupy
  • elastyczność programowa obejmująca każdy z trzech dni wycieczki

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z gotowej oferty na 3-dniowe wycieczki do Krakowa lub poproś o wycenę indywidualnego planu zwiedzania.

Obejrzyj Film o Krakowie

Zapytaj o Naszą Ofertę

Skontaktuj  się z nami, wypełniając formularz kontaktowy, a my oddzwonimy, jak tylko otrzymamy  wiadomość. Alternatywnie Prosimy o kontakt telefoniczny, zawsze jesteśmy do dyspozycji i odpowiemy na  każde pytanie.

Trybala Travel – Dane Kontaktowe

+48 606 444 213

ul. Floriańska 29, 31-019 Kraków

Galeria Zdjęć

FAQ

Czy jest przewidziana przerwa na obiad?

Na życzenie Klienta organizujemy obiad w naszej restauracji Bazylia w Krakowie, gdzie można zjeść smacznie i w przystępnej cenie. Jest również możliwość zatrzymania się w McDonald lub KFC w drodze powrotnej.

Obiad organizowany jest za dodatkową opłatą.

Jaki jest czas zwiedzania?

Czas zwiedzania jest orientacyjny i nie uwzględnia, np: przerwy na toaletę i innych niezależnych od nas czynników.

Zwiedzanie z przewodnikiem – Droga Królewska, Wzgórze Wawelskie, Rynek ok. 4 godz.
Zwiedzanie z przewodnikiem w formie zabawy – Średniowieczny Kraków (Droga Królewska, Wzgórze Wawelskie, Jaskinia Smoka, Rynek) ok. 4-5 godz.
Katedra Wawelska z Dzwonem Zygmunta, Groby Królewskie ok. 1,5 godz.
Wejście na Mury Miejskie i do Barbakanu ok. 0,5 – 1 godz.
Reprezentacyjne Komnaty Królewskie ok. 1 godz.
Skarbiec Koronny i Zbrojownia ok. 1 godz.
Park Trampolin ok. 1 godz.
Escape Room ok. 1,5 godz.
Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema ok. 1,5 godz.
Muzeum Przyrodnicze + warsztaty ok. 2–2,5 godz.
Zwiedzanie dzielnicy Kazimierz ok. 2–3 godz.
Fabryka Emalia Oskara Schindlera ok. 1,5 godz.
Muzeum Podziemia Rynku ok. 1,5 – 2,5 godz.
Muzeum Lotnictwa Polskiego ok.1,5 godz.
Klockoland + warsztaty ok.1,5 godz.
Historyland ok.1,5 godz.
Muzeum Archeologiczne + warsztaty ok.1,5 godz.
Wioski Świata – Park Edukacji Globalnej + warsztaty ok. 3 godz.
Wejście na jeden z krakowskich kopców ok. 1 – 1,5 godz.

Czy organizujemy transport?

W przypadku, gdy Klient nie jest w stanie zorganizować transportu samodzielnie pomagamy w rezerwacji autokaru, busa lub innego środka transportu. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi przewoźnikami.

Czy organizujemy nocleg?

Zapewniamy nocleg w naszych hotelach i hostelach dostosowanych do grup i wycieczek szkolnych. Pokoje są czyste i zadbane, idealne dla dzieci i młodzieży. Nasze obiekty znajdują się w ścisłym centrum Krakowa (m.in. na ul. Floriańskiej), co jest bardzo dużym udogodnieniem podczas zwiedzania Krakowa.

You don't have permission to register