Kontakt z nami

Zapytaj o wycieczkę

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. W sprawach wycieczek prosimy o kontakt telefoniczny, mejlowy lub przez formularz widoczny obok.

+48 606 444 213
ul. Floriańska 29, 31-019 Kraków
biuro@wycieczkidokrakowa.pl
Image Alt

Wycieczki szkolne trzydniowe do Krakowa

Wycieczki szkolne trzydniowe do Krakowa

3 dni w Krakowie? Każda wycieczka szkolna  w takim czasie może liczyć na atrakcyjny plan zwiedzania z przewodnikiem, kumulację atrakcji i naprawdę znaczące sięgnięcie ku przeszłości miasta.

Jak opracować plan zwiedzania tak, by uwzględniał on wszystko, co interesujące? Jak połączyć uroki samego miasta z turystycznymi hitami w promieniu kilkudziesięciu kilometrów? Te dylematy są charakterystyczne dla każdej wycieczki szkolnej dwudniowej , która wybiera się do Małopolski. Nasze biuro organizuje wyjazdy, które — dzięki skondensowanej formie — pokażą Kraków i okolice w pełnej krasie. Co ważne, wycieczki dwudniowe można swobodnie dostosować do własnych oczekiwań i założeń tematycznych? Przekrój atrakcji jest bowiem wyjątkowo szeroki. Kraków ma do zaoferowania tak wiele, że 2 dni to absolutne minimum, by  wyjeżdżać z przeświadczeniem poznania go nieco głębiej niż tylko powierzchownie.

Oferta wycieczek szkolnych do Krakowa na 3 dni

3 dni w Krakowie — co czeka wycieczki?

Uwierzcie nam: 2 dni to wystarczająco wiele czasu, by z wycieczki szkolnej do Krakowa wrócić z prawdziwym bagażem wrażeń, doświadczeń, emocji i zdjęć!

Grupy dziecięce chętnie wybierają ofertę   Kraków dla najmłodszych . To połączenie KlockoLandu, Ogrodu Doświadczeń oraz DinozatorLandu, nowego hitu w okolicach. Niemniej ciekawy jest dwudniowy „FunKraków” , w którym wizyta w Parku Trampolin przelata się z warsztatami w Muzeum Podróżniczym.

Dla grup szkolnych mamy  „Kraków Intensywnie” – program tej wycieczki dla klas i grup zorganizowanych to prawdziwe wyzwanie łączące Wawel, Rynek, podziemia, Kazimierz czy Muzeum Archeologiczne.

3 dni w Krakowie – co czeka wycieczki szkolne?

Standardowa wycieczka szkolna trzydniowa do Krakowa zawiera w programie każde charakterystyczne czy historyczne miejsce. W przeciwieństwie do krótszych wyjazdów wycieczki trzydniowe toczą się w znacznie wolniejszym tempie. Dają po prostu większe możliwości rozkoszowania się spacerem ulicą Kanoniczną, klimatem katedry na Wawelu czy wyprawą pod słynne okno papieskie.

A to wszystko jest jedynie skromnym fragmentem pierwszego dnia! Drugi poświęcony jest przede wszystkim temu, co oferuje Kazimierz — dzielnica, która dosłownie, niczym kapsuła z filmów, przenosi w czasy dawnego Krakowa. To, wraz z wizytą w fabryce Oskara Schindlera sprawia, że trzydniowa wycieczka szkolna do Krakowa nabiera szczególnego charakteru. A w zanadrzu jest jeszcze trzeci, ostatni dzień, którego atrakcje dostosowane są do konkretnych oczekiwań wycieczki po Krakowie. Możemy poświęcić go zarówno historycznej nostalgii, jak i ekspresyjnej zabawie.

Odrębną propozycją w ofercie naszego biura jest wycieczka  Kraków dla najmłodszych. To zestawienie atrakcji opracowanych pod kątem szkolnych wyjazdów dla uczniów. Mniej w programie historii. Więcej zaś atrakcji ulubionych przez  szkoły — od KlockoLandu przez Ogród Doświadczeń, Park Edukacyjny Wioski Świata czy DinozatorLand.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

  • Wyjątkowa kumulacja atrakcji podczas wycieczki do Krakowa
  • niskie ceny, opłaty bez ukrytych kosztów i bez pośredników
  • kompleksowa organizacja od transportu po nocleg i wyżywienie
  • różnorodność ofertowa dla każdej grupy
  • elastyczność programowa obejmująca każdy z trzech dni wycieczki

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z gotowej oferty na 1-dniowe wycieczki do Krakowa lub poproś o wycenę indywidualnego planu zwiedzania.

Obejrzyj Film o Krakowie

Zapytaj o Naszą Ofertę

Skontaktuj  się z nami, wypełniając formularz kontaktowy, a my oddzwonimy, jak tylko otrzymamy  wiadomość. Alternatywnie Prosimy o kontakt telefoniczny, zawsze jesteśmy do dyspozycji i odpowiemy na  każde pytanie.

Trybala Travel – Dane Kontaktowe

+48 606 444 213

ul. Floriańska 29, 31-019 Kraków

Galeria Zdjęć

FAQ

Czy jest przewidziana przerwa na obiad?

Na życzenie Klienta organizujemy obiad w naszej restauracji Bazylia w Krakowie, gdzie można zjeść smacznie i w przystępnej cenie. Jest również możliwość zatrzymania się w McDonald lub KFC w drodze powrotnej.

Obiad organizowany jest za dodatkową opłatą.

Jaki jest czas zwiedzania?

Czas zwiedzania jest orientacyjny i nie uwzględnia, np: przerwy na toaletę i innych niezależnych od nas czynników.

Zwiedzanie z przewodnikiem – Droga Królewska, Wzgórze Wawelskie, Rynek ok. 4 godz.
Zwiedzanie z przewodnikiem w formie zabawy – Średniowieczny Kraków (Droga Królewska, Wzgórze Wawelskie, Jaskinia Smoka, Rynek) ok. 4-5 godz.
Katedra Wawelska z Dzwonem Zygmunta, Groby Królewskie ok. 1,5 godz.
Wejście na Mury Miejskie i do Barbakanu ok. 0,5 – 1 godz.
Reprezentacyjne Komnaty Królewskie ok. 1 godz.
Skarbiec Koronny i Zbrojownia ok. 1 godz.
Park Trampolin ok. 1 godz.
Escape Room ok. 1,5 godz.
Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema ok. 1,5 godz.
Muzeum Przyrodnicze + warsztaty ok. 2–2,5 godz.
Zwiedzanie dzielnicy Kazimierz ok. 2–3 godz.
Fabryka Emalia Oskara Schindlera ok. 1,5 godz.
Muzeum Podziemia Rynku ok. 1,5 – 2,5 godz.
Muzeum Lotnictwa Polskiego ok.1,5 godz.
Klockoland + warsztaty ok.1,5 godz.
Historyland ok.1,5 godz.
Muzeum Archeologiczne + warsztaty ok.1,5 godz.
Wioski Świata – Park Edukacji Globalnej + warsztaty ok. 3 godz.
Wejście na jeden z krakowskich kopców ok. 1 – 1,5 godz.

Czy organizujemy transport?

W przypadku, gdy Klient nie jest w stanie zorganizować transportu samodzielnie pomagamy w rezerwacji autokaru, busa lub innego środka transportu. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi przewoźnikami.

Czy organizujemy nocleg?

Zapewniamy nocleg w naszych hotelach i hostelach dostosowanych do grup i wycieczek szkolnych. Pokoje są czyste i zadbane, idealne dla dzieci i młodzieży. Nasze obiekty znajdują się w ścisłym centrum Krakowa (m.in. na ul. Floriańskiej), co jest bardzo dużym udogodnieniem podczas zwiedzania Krakowa.

You don't have permission to register