Kontakt z nami

Zapytaj o wycieczkę

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. W sprawach wycieczek prosimy o kontakt telefoniczny, mejlowy lub przez formularz widoczny obok.

+48 606 444 213
ul. Floriańska 29, 31-019 Kraków
biuro@wycieczkidokrakowa.pl
rynek główny krakow

Wycieczki szkolne jednodniowe do Krakowa

Wycieczki szkolne jednodniowe do Krakowa

Nawet kilka godzin spędzonych podczas wycieczki szkolnej jednodniowej w Krakowie może zadziwić, zauroczyć i pokazać to miasto z niezwykłej perspektywy.

Będzie intensywnie, a chwilami szybko, ale jednego możecie być pewni. Nigdy nie będzie nudno! Nasza wycieczka jednodniowa do Krakowa to pełne wrażeń doświadczenie! Poza tym Kraków to miasto, które wręcz pochłania swoje wycieczki. Niezależnie od tego, ile czasu w nim spędzają. Oddajcie się jego klimatowi i nie patrzcie w kalendarz i zegarek.

Oferta wycieczek szkolnych do Krakowa na 1 dzień

Wycieczki szkolne jednodniowe do Krakowa

Jednodniowe wycieczki szkolne do Krakowa organizowane przez biuro Trybała to połączenie atrakcji oraz sprawnego planu zwiedzania. Pokazujemy, że zaledwie jeden dzień wystarczy, by Kraków pokazał swoje najciekawsze oblicza.

Co zwiedzić w stolicy Małopolski, jeśli wycieczka szkolna do Krakowa z założenia ma być ograniczona do minimum? Jednodniowy wyjazd nie musi oznaczać wyrzeczeń lub rezygnacji z atrakcji. Warunek to utrzymany styl i charakter jednodniowej wycieczki do Krakowa. Stąd nasza oferta oparta jest, przede wszystkim na Waszych oczekiwaniach.

Zapewniamy kilka rozwiązań, które pozwalają dostosować szkolną wycieczkę jednodniową do założeń grupy lub oczekiwanego charakteru wyjazdu. Doba w Krakowie może upłynąć pod kątem obcowania z historią, ale również szalonej, aktywnej zabawy lub gry terenowej, organizowanej w urokliwych zaułkach Starówki. Nie ma dla nas ograniczeń. Liczy się to, by Wasz jednodniowy wyjazd do Krakowa sprawił, że będziecie chcieli przyjechać tu na dłużej.

1 dzień w Krakowie – co czeka wycieczki szkolne?

Opcja „Kraków Intensywnie” to rozwiązanie idealne dla grup, które są gotowe na krótki pobyt i duży zastrzyk emocji w szybkim tempie. Zwiedzamy miasto według ściśle nakreślonego planu, w którym udaje się nam zmieścić wszystko, co w Krakowie najcenniejsze. Takie rozwiązanie cenią sobie jednodniowe wycieczki.

Jednodniowe wycieczki szkolne do Krakowa wybierane są najczęściej przez grupy dzieci i opiekunów. Plan atrakcji dla najmłodszych obejmuje miejsca, które szczególnie zapadną w pamięć. Mniej w tej propozycji historii, a więcej kreatywności. KlockoLand, HistoryLand lub Ogród Doświadczeń łączy się z Wawelem i spotkaniem smoka.

Świetnie w przypadku jednodniowych wyjazdów do Krakowa sprawdzają się wycieczki, których główną atrakcją są gry terenowe. To nie tylko znakomity pomysł na teambuilding pracowniczy. Wycieczki w klimacie gier można dostosować też do potrzeb innych grup, np wycieczek szkolnych.

A co, jeśli jeden dzień w Krakowie ma dla wycieczki oznaczać kumulację energii i śmiechu, oraz szaleństwa i aktywności? Poranek w Parku Trampolin, przedpołudnie w Escape Room, a kolejne godziny – w Ogrodzie Doświadczeń im. Stanisława Lema. To idealny plan zwiedzania miasta w klimacie „FunKrakow” .

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

  • Wycieczki szkolne jednodniowe do Krakowa są zoptymalizowane pod kątem czasu – zapewniamy wiele atrakcji, w krótkim czasie,
  • atrakcyjne ceny bez pośredników,
  • pakiety usług: od noclegów po transport i organizację posiłków,
  • nieszablonowe koncepcje spędzenia czasu,
  • pełna elastyczność – wycieczki organizowane pod kątem oczekiwań grup.

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z gotowej oferty na 1-dniowe wycieczki do Krakowa lub poproś o wycenę indywidualnego planu zwiedzania.

Obejrzyj Film o Krakowie

Zapytaj o Naszą Ofertę

Skontaktuj  się z nami, wypełniając formularz kontaktowy, a my oddzwonimy, jak tylko otrzymamy  wiadomość. Alternatywnie Prosimy o kontakt telefoniczny, zawsze jesteśmy do dyspozycji i odpowiemy na  każde pytanie.

Trybala Travel – Dane Kontaktowe

+48 606 444 213

ul. Floriańska 29, 31-019 Kraków

Galeria Zdjęć

FAQ

Czy jest przewidziana przerwa na obiad?

Na życzenie Klienta organizujemy obiad w naszej restauracji Bazylia w Krakowie, gdzie można zjeść smacznie i w przystępnej cenie. Jest również możliwość zatrzymania się w McDonald lub KFC w drodze powrotnej.

Obiad organizowany jest za dodatkową opłatą.

Jaki jest czas zwiedzania?

Czas zwiedzania jest orientacyjny i nie uwzględnia, np: przerwy na toaletę i innych niezależnych od nas czynników.

Zwiedzanie z przewodnikiem – Droga Królewska, Wzgórze Wawelskie, Rynek ok. 4 godz.
Zwiedzanie z przewodnikiem w formie zabawy – Średniowieczny Kraków (Droga Królewska, Wzgórze Wawelskie, Jaskinia Smoka, Rynek) ok. 4-5 godz.
Katedra Wawelska z Dzwonem Zygmunta, Groby Królewskie ok. 1,5 godz.
Wejście na Mury Miejskie i do Barbakanu ok. 0,5 – 1 godz.
Reprezentacyjne Komnaty Królewskie ok. 1 godz.
Skarbiec Koronny i Zbrojownia ok. 1 godz.
Park Trampolin ok. 1 godz.
Escape Room ok. 1,5 godz.
Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema ok. 1,5 godz.
Muzeum Przyrodnicze + warsztaty ok. 2–2,5 godz.
Zwiedzanie dzielnicy Kazimierz ok. 2–3 godz.
Fabryka Emalia Oskara Schindlera ok. 1,5 godz.
Muzeum Podziemia Rynku ok. 1,5 – 2,5 godz.
Muzeum Lotnictwa Polskiego ok.1,5 godz.
Klockoland + warsztaty ok.1,5 godz.
Historyland ok.1,5 godz.
Muzeum Archeologiczne + warsztaty ok.1,5 godz.
Wioski Świata – Park Edukacji Globalnej + warsztaty ok. 3 godz.
Wejście na jeden z krakowskich kopców ok. 1 – 1,5 godz.

Czy organizujemy transport?

W przypadku, gdy Klient nie jest w stanie zorganizować transportu samodzielnie pomagamy w rezerwacji autokaru, busa lub innego środka transportu. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi przewoźnikami.

You don't have permission to register