Kontakt z nami

Zapytaj o wycieczkę

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. W sprawach wycieczek prosimy o kontakt telefoniczny, mejlowy lub przez formularz widoczny obok.

+48 606 444 213
ul. Floriańska 29, 31-019 Kraków
biuro@wycieczkidokrakowa.pl
Image Alt

Wycieczki szkolne dwudniowe do Krakowa

Wycieczki szkolne dwudniowe do Krakowa

Dwa dni to idealny czas na ciekawe, niebanalne, pełne emocji zwiedzanie Krakowa.   Wycieczki szkolne czy firmowe nieprzypadkowo wybierają najchętniej właśnie tę opcję. Wycieczka szkolna dwudniowa stolicy Małopolski daje szczególnie duże  możliwości — połączenia Krakowa oraz jego okolicznych atrakcji turystycznych.

Co zwiedzić w Krakowie?

Jak opracować plan zwiedzania tak, by uwzględniał on wszystko, co interesujące? Jak połączyć uroki samego miasta z turystycznymi hitami w promieniu kilkudziesięciu kilometrów? Te dylematy są charakterystyczne dla każdej wycieczki szkolnej dwudniowej , która wybiera się do Małopolski. Nasze biuro organizuje wyjazdy, które — dzięki skondensowanej formie — pokażą Kraków i okolice w pełnej krasie. Co ważne, wycieczki dwudniowe można swobodnie dostosować do własnych oczekiwań i założeń tematycznych? Przekrój atrakcji jest bowiem wyjątkowo szeroki. Kraków ma do zaoferowania tak wiele, że 2 dni to absolutne minimum, by  wyjeżdżać z przeświadczeniem poznania go nieco głębiej niż tylko powierzchownie.

Oferta wycieczek szkolnych do Krakowa na 2 dni

2 dni w Krakowie — co czeka wycieczki?

Uwierzcie nam: 2 dni to wystarczająco wiele czasu, by z wycieczki szkolnej do Krakowa wrócić z prawdziwym bagażem wrażeń, doświadczeń, emocji i zdjęć!

Grupy dziecięce chętnie wybierają ofertę   Kraków dla najmłodszych . To połączenie KlockoLandu, Ogrodu Doświadczeń oraz DinozatorLandu, nowego hitu w okolicach. Niemniej ciekawy jest dwudniowy „FunKraków” , w którym wizyta w Parku Trampolin przelata się z warsztatami w Muzeum Podróżniczym.

Dla grup szkolnych mamy  „Kraków Intensywnie” – program tej wycieczki dla klas i grup zorganizowanych to prawdziwe wyzwanie łączące Wawel, Rynek, podziemia, Kazimierz czy Muzeum Archeologiczne.

2 dni w Krakowie – co czeka wycieczki szkolne?

2 dni to jednak przede wszystkim możliwość nieco innego spojrzenia na wycieczki do Krakowa. Pierwszy bywa poświęcony samemu miastu — jest jego esencją, prezentacją  wszystkiego, co ważne. Drugi dzień wycieczki to już okazja do wyprawy w okolice. Oświęcim zapewni chwilę zadumy, wyciszenia, refleksji nad tragedią wojny. Alternatywą jest dwudniowa wycieczka łącząca Kraków i Energylandię. Niezmienną popularnością cieszy się połączenie wyjazdów do Krakowa i Wieliczki. Tę opcję szczególnie chętnie wybierają szkoły.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

  • Idealna równowaga atrakcji w stosunku do czasu 2-dniowej wycieczki,
  • niskie ceny, opłaty bez ukrytych kosztów i bez pośredników,
  • pakiety usług: od noclegów po transport i organizację posiłków,
  • różnorodność ofertowa dla każdej grupy,
  • możliwość dostosowania charakteru 2-dniowej wycieczki do potrzeb grup.

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z gotowej oferty na 2-dniowe wycieczki do Krakowa lub poproś o wycenę indywidualnego planu zwiedzania.

Obejrzyj Film o Krakowie

Zapytaj o Naszą Ofertę

Skontaktuj  się z nami, wypełniając formularz kontaktowy, a my oddzwonimy, jak tylko otrzymamy  wiadomość. Alternatywnie Prosimy o kontakt telefoniczny, zawsze jesteśmy do dyspozycji i odpowiemy na  każde pytanie.

Trybala Travel – Dane Kontaktowe

+48 606 444 213

ul. Floriańska 29, 31-019 Kraków

Galeria Zdjęć

FAQ

Czy jest przewidziana przerwa na obiad?

Na życzenie Klienta organizujemy obiad w naszej restauracji Bazylia w Krakowie, gdzie można zjeść smacznie i w przystępnej cenie. Jest również możliwość zatrzymania się w McDonald lub KFC w drodze powrotnej.

Obiad organizowany jest za dodatkową opłatą.

Jaki jest czas zwiedzania?

Czas zwiedzania jest orientacyjny i nie uwzględnia, np: przerwy na toaletę i innych niezależnych od nas czynników.

Zwiedzanie z przewodnikiem – Droga Królewska, Wzgórze Wawelskie, Rynek ok. 4 godz.
Zwiedzanie z przewodnikiem w formie zabawy – Średniowieczny Kraków (Droga Królewska, Wzgórze Wawelskie, Jaskinia Smoka, Rynek) ok. 4-5 godz.
Katedra Wawelska z Dzwonem Zygmunta, Groby Królewskie ok. 1,5 godz.
Wejście na Mury Miejskie i do Barbakanu ok. 0,5 – 1 godz.
Reprezentacyjne Komnaty Królewskie ok. 1 godz.
Skarbiec Koronny i Zbrojownia ok. 1 godz.
Park Trampolin ok. 1 godz.
Escape Room ok. 1,5 godz.
Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema ok. 1,5 godz.
Muzeum Przyrodnicze + warsztaty ok. 2–2,5 godz.
Zwiedzanie dzielnicy Kazimierz ok. 2–3 godz.
Fabryka Emalia Oskara Schindlera ok. 1,5 godz.
Muzeum Podziemia Rynku ok. 1,5 – 2,5 godz.
Muzeum Lotnictwa Polskiego ok.1,5 godz.
Klockoland + warsztaty ok.1,5 godz.
Historyland ok.1,5 godz.
Muzeum Archeologiczne + warsztaty ok.1,5 godz.
Wioski Świata – Park Edukacji Globalnej + warsztaty ok. 3 godz.
Wejście na jeden z krakowskich kopców ok. 1 – 1,5 godz.

Czy organizujemy transport?

W przypadku, gdy Klient nie jest w stanie zorganizować transportu samodzielnie pomagamy w rezerwacji autokaru, busa lub innego środka transportu. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi przewoźnikami.

Czy organizujemy nocleg?

Zapewniamy nocleg w naszych hotelach i hostelach dostosowanych do grup i wycieczek szkolnych. Pokoje są czyste i zadbane, idealne dla dzieci i młodzieży. Nasze obiekty znajdują się w ścisłym centrum Krakowa (m.in. na ul. Floriańskiej), co jest bardzo dużym udogodnieniem podczas zwiedzania Krakowa.

You don't have permission to register