Kontakt z nami

Zapytaj o wycieczkę

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. W sprawach wycieczek prosimy o kontakt telefoniczny, mejlowy lub przez formularz widoczny obok.

+48 606 444 213
ul. Floriańska 29, 31-019 Kraków
biuro@wycieczkidokrakowa.pl
trzydniowe wycieczki szkolne do Krakowa - Barbakan

Wycieczki szkolne do Krakowa – nowości na 2020 rok

Wycieczki szkolne do Krakowa – nowości na 2020 rok

Biuro Trybała oferuje bogaty wybór wycieczek do Krakowa dla każdej grupy wiekowej. Każda z naszych propozycji zawiera niezapomniane atrakcje dla dzieci i młodzieży. Programów jest tak wiele, że każda klasa znajdzie dla siebie coś ciekawego i dostosowanego do ich zainteresowań.

Jednodniowe wycieczki do Krakowa to hit na 2020 rok

Zaledwie jeden dzień spędzony w Krakowie może być pełną wrażeń przygodą! W zależności od potrzeb i zainteresowań grupy program skoncentrowany jest na zwiedzaniu lub rozrywce.

Najlepiej sprawdza się połączenie edukacji i rekreacji. Jedną z najciekawszych atrakcji jaka oferujemy dla tych młodszych turystów jest średniowieczny spacer po Krakowie. Podczas spaceru Drogą Królewską z przewodnikiem dzieci przebierają się w średniowieczne stroje i wcielają w różne znane postaci stolicy Małopolski.

Zobacz film z naszej wycieczki jednodniowej do Krakowa!

Ciekawe dwudniowe i trzydniowe wycieczki do Krakowa

Nieco dłuższy pobyt w Krakowie to okazja do integracji grupy oraz szerokie możliwości zwiedzania. Na młodych turystów czeka nie tylko tradycyjne zwiedzanie w Krakowie jest coraz więcej nowoczesnych propozycji spędzania czasu. Wśród nich znajdują się Historyland oraz Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema. W przypadku dłuższych wyjazdów warto wybrać się poza granice miasta. W niedalekiej odległości jest Kopalnia Soli w Wieliczce lub Bochni, a także niesamowity Park Rozrywki Energylandia. Starsze grupy w ramach lekcji historii mogą odwiedzić Muzeum w Oświęcimiu lub jeden dzień spędzić na górskich szlakach.

Noclegi na wycieczki szkolne do Krakowa

Im dłuższa wycieczka, tym ważniejszy staje się wybór odpowiedniego miejsca zakwaterowania. Ważne jest, aby takie miejsca dysponowały wystarczającą przestrzenią i przemyślanymi udogodnieniami dedykowanymi dla dzieci. Szczególnie ważne w przypadku grup szkolnych jest bezpieczeństwo. Przyda się też posiłek na miejscu, parking i wygodny dojazd dla autokaru.

Go Cracow Resort – noclegi w Krakowie

W naszym obiekcie na grupy szkolne, firmowe i turystyczne czeka ponad 200 miejsc noclegowych w nowych pokojach z prywatnymi łazienkami. Restauracja na miejscu zapewnia gościom pyszne, domowe wyżywienie. Dodatkowe sale multimedialne dają możliwość zorganizowania spotkań integracyjnych oraz zajęć edukacyjnych. Lokalizacja w niedalekiej odległości od centrum umożliwia sprawny dojazd do wszelkich atrakcji Krakowa.

Go Cracow Resoort

Ośrodek Wypoczynkowy Zawojka – noclegi w okolicach Krakowa

Inna, ciekawsza propozycja to zakwaterowanie w Beskidach. To ciekawy pomysł dla tych, które oprócz Stolicy Małopolski chcą zobaczyć również inne skarby tego pięknego regionu. Nasz Ośrodek Zawojka kompleksowo obsługuje grupy zorganizowane przez cały rok. Urokliwe położenie u stóp Babiej Góry pozwala na urozmaicenie wycieczki o spacery na łonie przyrody. Możliwy jest stąd również łatwy dojazd do Wieliczki, Oświęcimia, Energylandii, a także Zakopanego.

Ośrodek Wypoczynkowy Zawojka

 

You don't have permission to register