Kontakt z nami

Zapytaj o wycieczkę

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. W sprawach wycieczek prosimy o kontakt telefoniczny, mejlowy lub przez formularz widoczny obok.

+48 606 444 213
ul. Floriańska 29, 31-019 Kraków
biuro@wycieczkidokrakowa.pl

Obiady dla
grup zorganizowanych
w Krakowie

Obiady dla grup zorganizowanych – szkolnych, klasowych, firmowych – w Krakowie to połączenie doskonałego smaku, szybkości przyrządzenia i zawsze najwyższej jakości. Chcemy, by posiłek podczas zwiedzania Krakowa z jednej strony zapewnił zastrzyk solidnej energii, ale z drugiej – wpisywał się w potrzeby turystów. Będzie więc: szybko, smacznie, świeżo i tanio. A przede wszystkim – w iście krakowskim stylu.

Nasza restauracja mieści się tylko 5 minut od Wzgórza Wawelskiego.  Doskonała lokalizacja sprawia, że to idealne miejsce na obiady dla grup w Krakowie.

Zalety naszej oferty na tanie obiady dla grup w Krakowie:

Nasza Restauracja

Nasza restauracja mieści się tylko 5 minut od Wzgórza Wawelskiego.  Doskonała lokalizacja sprawia, że to idealne miejsce na obiady dla grup w Krakowie.

Zalety naszej oferty na tanie obiady dla grup w Krakowie:

Klimat. Obiady podawane są w aromatycznych wnętrzach historycznej krakowskiej kamienicy – posiłki dla grup można więc połączyć z ciekawym odpoczynkiem.

Lokalizacja. Restauracja znajduje się zaledwie 5 minut od Wzgórza Wawelskiego.

Rozmiary sal. Trzy pomieszczenia o zbliżonej kubaturze sprawiają, że możemy pomieścić wewnątrz zarówno grupy niewielkie jak i ponad 110 osób.

Możliwość posiłków serwowanych na zewnątrz. Restauracja dysponuje urokliwym ogrodem – prawdziwą oazą w trakcie zwiedzania Krakowa.

Różnorodność menu. Na obiad dla grup w Krakowie zaserwować możemy zarówno dania typowe dla historii miasta, posiłki uwzględniające konkretne diety i zalecenia jak i standardowe zestawy doceniane m.in. przez wycieczki szkolne do Krakowa.

Przykładowe menu
na obiad
w Krakowie dla grup:

Wariant 1.

 • Barszcz biały z ziemniakami,
 • Pierogi ruskie / z kapusta i grzybami / z mięsem / z owocami,
 • Woda w dzbankach z cytryna

Wariant 2.

 • Kapuśniak z ziemniakami,
 • Filet drobiowy panierowany, frytki, surówka z czerwonej kapusty,
 • Ciasto jogurtowe z truskawkami,
 • Kompot

Możliwe są wszelkie inne warianty

również wg uznania oraz sugestii naszych Gości. Staramy się, by obiady w Krakowie dla grup – szkolnych, kolonijnych czy pracowniczych – zawsze odpowiadały konkretnym preferencjom turystów.

Tanie obiady dla grup w Krakowie zawsze dostosowywane są do budżetu proponowanego przez naszych Gości. Ceny zestawów uzależniane są m.in. od terminów oraz ilości osób. Grupy – wycieczki szkolne, wycieczki klasowe, kolonie czy też pracowników firm podczas wyjazdów integracyjnych – gościmy od lat; posiadamy więc bogate doświadczenie w obsłudze zorganizowanych grup turystycznych.

Szczegółowe informacje na temat obiadów dla grup w Krakowie udzielamy bezpośrednio: telefonicznie i przez e-mail. Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń – przedstawimy detale.

Kontakt

Marcin Kułak

Menadżer restauracji
+48 535 715 675
biuro@wycieczkidokrakowa.pl

Wariant 3.

 • Żurek z jajkiem i kiełbasa,
 • Pieczeń wieprzowa w sosie pieczeniowym, ziemniaki puree, surówka z kiszonej kapusty
 • Placek ze śliwką

Wariant 4.

 • Kwaśnica na żeberku
 • Pieczeń wołowa w sosie pieczeniowym / ziemniaki opiekane / zestaw surówek
 • Szarlotka
/
You don't have permission to register