Kontakt z nami

Zapytaj o wycieczkę

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. W sprawach wycieczek prosimy o kontakt telefoniczny, mejlowy lub przez formularz widoczny obok.

+48 606 444 213
ul. Floriańska 29, 31-019 Kraków
biuro@wycieczkidokrakowa.pl

Go Cracow Resort
hotel dla grup w Krakowie

Dogodna lokalizacja, wygoda Gości, atrakcyjne ceny – wszystkie te cechy posiada Go Cracow Resort. Noclegi w tym miejscu to nie tylko wypoczynek, ale i wyjątkowe przeżycia np podczas 3 dniowej wycieczki do Krakowa. Lokalizacja w bliskiej odległości od Starego Miasta umożliwiają nasycenie się atmosferą tego wyjątkowego miejsca. To idealne rozwiązanie jako nocleg dla grup zorganizowanych podczas wyjazdów szkolnych, pracowniczych czy towarzyskich.

Obiekt dla
grup
w Krakowie

Go Cracow Resort jest zlokalizowany w bliskiej odległości od Starego Miasta. To daje szczególne możliwości dla grup planujących jeden – lub więcej – noclegów w Krakowie. Mamy specjalne oferty dla grup wycieczkowych.

Zalety naszego obiektu
w Krakowie:

Atrakcyjne ceny już od 60 zł/os. (BB)

Zakwaterowanie grupy na jednym piętrze

Komfortowy obiekt o standardzie hotelu

Pełne bezpieczeństwo

Komfortowe miejsce na nocleg

Możliwość przyjęcia nawet dużych – kilkusetosobowych – grup

Go Cracow Resort

Zarezerwuj swój nocleg w komfortowym obiekcie na wycieczkę szkolną.

ul. Głowackiego 22, 30-085 Krakówr
tel: +48 606 444 213
e-mail: biuro@wycieczkidokrakowa.pl

Ośrodek Wypoczynkowy
Zawojka
w Beskidach

Ośrodek Wypoczynkowy Zawojka leży tuż u stóp Babiej Góry – Królowej Beskidów, która znajduje się w malowniczej miejscowości Zawoja. Jest to idealny obiekt na wypoczynek grup zorganizowanych zarówno dzieci jak i dorosłych. Malownicza okolica i liczne udogodnienia na terenie obiektu (m.in. boisko ze sztuczną nawierzchnią, wiata grillowa, sala multimedialna) pozwalają na komfortowy wypoczynek.

Obiekt idealny na
wycieczki kilkudniowe

Zwiedzanie Krakowa warto połączyć ze zwiedzaniem licznych atrakcji, które oferuje małopolska, są to np. Energylandia, Oświęcim, Pieniny, Zakopane. Idealną bazą noclegową na tego typu wycieczki będzie Zawojka.

Zalety naszego obiektu
w Beskidach:

Atrakcyjne ceny już od 60 zł/os. (BB)

Obiekt na wyłączność przy grupie min. 40 os.

Komfortowy obiekt i rodzinna atmosfera

Pełne bezpieczeństwo

Komfortowe miejsce na nocleg

Pobyt opieki pedagogicznej (1.10 os.) - GRATIS!

Ośrodek Wypoczynkowy Zawojka

Zarezerwuj swój pobyt w malowniczych Beskidach.

Zawoja 57B
34-222 Zawoja

tel: +48 606 444 213
e-mail: biuro@wycieczkidokrakowa.pl

Noclegi dla grup turystycznych w Krakowie zapewniamy w Go Cracow Resort z dostępem do Internetu oraz swobodnym dojazdem. Dzięki temu to doskonałe miejsce na pobyt w Krakowie dla grupy przyjaciół, szkolnej klasy czy wycieczki firmowej. Obiekty hotelowe traktowane są od lat jako idealna baza wypadowa dla wycieczek. W sumie oferujemy 200 miejsc noclegowych w lokalizacji doskonałej do poznawania wszelkich sekretów wyjątkowego miasta Kraków.

Nocleg dla grup połączyć można z atrakcyjną wycieczką po Krakowie i jego okolicach. Trybała Team zapewnia: atrakcyjny plan zwiedzania Krakowa, przewodników o iście krakowskiej mentalności i atrakcyjne ceny dla grup szkolnych oraz innych. Istnieje możliwość połączenia wycieczki do Krakowa w pakiecie ze zwiedzaniem okolicznych atrakcji – m.in. intrygującej Energylandii, klimatycznego Beskidu czy spaceru śladami Jana Pawła II w Wadowicach. Zobacz nasze propozycje.

/
You don't have permission to register